Poutnik

Proč otevírám své stránky Nevyměkneš?

Sesbíral jsem na své pouti životem hodně zajímavých vjemů o sobě a i o světě, tak jak ho vidím já a už toho je docela dost, než abych si to s sebou vzal do hrobu. Tak mi dává smysl se o to podělit, že to třeba přijde někomu vhod, ať už v rozhodování, v hledání své cesty nebo třeba jen tak pro radost. Také jsem chtěl, aby to mělo nějakou formu, tak tímto děkuji všem mým přátelů, kteří mi na mé cestě životem jakkoli pomohli a… výsledkem je, že nevyměknu a dám to na světlo boží. 🙂

 

Proč zrovna „Nevyměkneš“

Je to pro mne magické slovo, za kterým vidím spoustu užitečného pro chlapa a vlastně i pro jeho pokračování rodu, vlastně když nevyměkneš, zkrze ženu zplodíš život! Na přenesené rovině to funguje stejně, když nevyměkneš, něco zplodíš, něco vznikne, něco se posune.

Hodně věcí v životě mi nejde snadno a musím zabrat! Když vyměknu, tak se to nepodaří a neposune. Třeba když dlouho něco připravuju, tak potom už vypršel čas a nic se nestane a nic se neposune. Musím zabrat, když se to nepodaří tak začít znova, neustále a neustále neustávat!

To je to tajemství síly nikdy to nevzdat a když jo… tak znova začít a nevzdat to, nevyměknout a dát to a dokončit. Přijdou nové a nové výzvy, ale ten pocit už znáš, postavit se k tomu čelem a nevyměknout. A začít můžeš teď!!!! 

Proto nevyměkneš.cz.

Podělte se o své myšlenky

X
X